Startovcí autobaterie Exide X-treme

s STS - POLYFX technologií

Startovcí autobaterie Exide X-treme Je navržena pro optimální dodávání požadované energie. Většina současných vozidel je opatřena množstvím rozmanitých elektrických spotřebičů, klimatizací, kontrovlou povětrnostních podmínek, elektricky ovládanými okny, GPS, palibní audio a video systémy, elektricky vyhřívanými sedadly atd. To značí, že potřebujete akumulátor, který může být hluboce vybíjen a opětovně nabíjen obvyklým způsobem.

Argumenty + 50%

  • dle evropské normy více než 270 cyklů
  • Zvýšená cyklická trvanlivost (25% DOD test životnosti, což je schopnost často se vybít a nabít "o 50% lepší cyklický výkon"). To umožňuje optomalizovanou životnost v oblastech, jdy je akumulátor opětovně vybíjen a nabíjen.

PolyFX Separátor

Technologické vlastnosti řady X-treme vychazejí z osvětčené technologie akumulátorů Exide pro nákladní vozidla. PolyFX separátor obsahuje speciáně vyvinutá polyesterová vlákna, která vytvářejí mechanický tlak na udržení aktivního materiálu pasty pevně spojené s deskou. PolyFX obálkový separátor zcela uzavírá desku a redukuje tak riziko zkratu. Výsledkem je baterie navržená s lepší odolností při cyklickému hlubokému vybíjení a nabíjení a při vyšších vibracích z okolí.

Nízká spotřeba vody

Díky použití speciální slitiny v deskách akumulátoru se snižuje spotřeba vody.

Víko s STS technologií

  • STS značí, že víko je zajištěné a nepotřebuje být otevírané. To nám nabízí nepřekonatelnou bezpečnost.
  • Všech 6 zátek článků obsahuje systém labyritů a PTFE membránu. Zvyšuje zajištění vůči vylití kyseliny, tento systém omezuje jakýkoliv únik elektrolytu. X-Treme STS musí zvládnout test překlopení, Což znamená, že nesmí dojít k prosáknutí či vylití elektrolytu z baterie otočené vzhůru nohama po dobu 2 minuty.
  • Všech 6 zátek je napojeno na centrální odplynovací systém. To umožní výparům, které vznikají v baterii, uniknout do kontrolovaného okolí.

Magické oko

Indikuje stav nabití baterie. To dělá Exide X-treme bezpečnou a snadnou pro údžbu.

Využití

  • Osobní automobily