Startovací autobaterie Optima

Optima YellowTop

Trakční baterie splňující extrémní nároky

Startovací autobaterie Optima YellowTop

Baterie OPTIMA YellowTop je jako stvořená pro extrémní situace. Ať už milujete silnou muziku s mnoha decibely, nebo vyhledáváte drsný terén pro Váš off-road, požadujete od Vaší baterie více. Baterie OPTIMA s patentovanou technologií Spiralcell poskytuje výhody malé trakční baterie společně s extrémní otřesuvzdorností a 100% ochrannou proti vylití. Tato kombinace je ideální volbou pro vozy s vysokými nároky na energii. Čím více má Váš vůz doplňků, jako jsou vysoce výkonné stereo, AV systémy, přídavná světla, navijáky nebo elektrohydraulické systémy, tím vyšší jsou nároky na baterii. Baterie OPTIMA YellowTop poskytuje extra výkon a cyklickou odolnost, jaké Váš vůz požaduje.

  • Nižší vnitřní odpor přináší lepší kvalitu zvuku
  • Žádné plyny ani nepříjemný pach
  • 100% ochrana proti vylití

Startovací autobaterie Optima

Optima RedTop

Startovací baterie nabitá silou

Startovací autobaterie Optima RedTop

OPTIMA RedTop baterie jako šitá na míru pro tuningové vozy, trucky, SUV a vozy 4x4. Baterie OPTIMA obstojí i ve vysokých teplotách panujících pod kapotami výkonných motorů. Neprodyšně uzavřené články zajišťují 100% ochranu proti vylití dokonce i v případech, kdy ji namontujete položenou na bok. Navíc patentovaná technologie Spiralcell fixuje vnitřní části baterie, díky čemuž jsou baterie Optima neuvěřitelně otřesuvzdorné.

  • 100% ochrana proti vylití
  • Vysoký výkon i při extrémních teplotách

Startovací autobaterie Optima

Optima BlueTop

Startovací a trakční baterie pro lodě

Startovací autobaterie Optima BlueTop

Baterie OPTIMA BlueTop Vám umožní využívat si vody déle. Ať plujete na jachtě, plachtíte, nebo se proháníte ve Vašem motorovém člunu, baterie OPTIMA BlueTop je vždy ten pravý a spolehlivý společník. Patentovaná technologie Spiralcell přináší delší provozní dobu, kratší čas potřebný pro nabíjení a dvojnásobnou životnost proti tradičním bateriím pro lodě. Dalšími přínosy jsou 100% ochrana proti vylití, možnost delšího skladování, lepší schopnost odolávat vysokým teplotám a 15x vyšší otřesuvzdornost.

  • Více než 15 krát vyšší otřesuvzdornost
  • Až 3x rychlejší dobití baterie

Startovací autobaterie Optima

Technologie Spiralcell

Vyšší startovací výkon

Baterie OPTIMA dodají startéru vyšší startovací proud v prvních 10 sekundách startovacího cyklu, které představují kritické období při startování vozu.

Opakující se schopnost obnovy kapacity

Baterie OPTIMA jsou schopné odolat podstatně více vzbíjecím a nabíjecím cyklům a znovu obnovit vysoké procento původní kapacity baterie.

Otřesy

Baterie OPTIMA májí díky patentované technologii Spiralcell 15 krát vyšší odolnost proti otřesům oproti tradičním bateriím.

Delší doba skladování

Baterie OPTIMA jsou díky nízké úrovni samovybíjení ideální produkt pro sezónní využití. U všech baterii, které zůstávají navyužity dochází k určitému vybití. Baterie OPTIMA si však udržují podstatně vyšší hodnotu energie, které je dostatečné pro nastartování vozidel a strojů jako jsou traktory, kombajny a obytné vozy dokonce i po dlouhé zimě, kdy nebyly používány.