Startovací autobaterie Varta ULTRA dynamic

Startovací autobaterie Varta Ultra DynamicHledáte maximální zásobování energií a optimální startovací sílu? Potom byste měli sáhnout po ULTRA dynamic – díky výjimečné technologii AGM je prakticky neporazitelná. Na stálé úrovni zvládá všechny jízdní situace. Také přikrátkých jízdách, pomalém provozu nebo za vysoké spotřeby při stání – ULTRA dynamic zajišťuje konstantní výkon. Prosíme dbejte na to, že nová baterie AGM může být vyměněna pouze za baterii AGM, především u vozidel s funkcí start/stop.

Elektronické regulace místo mechanické kontroly bezpečnosti vozu zajičťují pohodlí, radost z jízdy a spolehlivost moderních vozů. Vzheledem k vybavení vozů spotřeba energie vzrůstá. Potřeba energie do 4500 W je dnes spíše raritou. Pro potřebu vyšší kapacity je řešením Nový ULTRA dynamic.

Větší síla výkonu pro extrémní potřebu energie

Nový ULTRA dynamic s technologií AGM splňuje nejvyšší požadavky na zdroj elektrické energie ve všech možných podmínkách a současně zajiťuje odpovídající startovací sílu. Proto je jeho vysoká energetická schopnost a odolnost proti cyklům rozhodující. Dokonce v případě, kdy v důsledku nedostatečného dobíjení baterie (krátké cesty, vysoká spotřeba energie v městském provozu, přeprava v zácpách) zajišťuje nový ULTRA dynamic trvalé zásobování elektrických systémů vozidla. V současné době je ULTRA dynamic nejsilnější možnou kombinací startovacího akumulátoru a vysokokapacitního a mobilního zdroje elektrické energie pro napájení náročná palubní sítě.

Vyspělá technologie v každé oblasti

Absorbční skleněné mikrovlákno a elektrolyt, který je v tomto mikrovláknu napuštěn zajišťují lepší využití objemu článku a aktivní plochy desek pro zajištění vyšší startovací síly ve studeném počasí a extrémní odolnost proti vibracím, a rovněž i možnost instalace akumulátoru v každé poloze. Uzavřený systém je vybaven specielním ventilem (VRLA), který zajišťuje v případě potřeby možnost odchodu plynů akumulátoru.

Kvalita prověřená výrobci automobilů

Absolutně bezúdržbová baterie ULTRA dynamic splňuje všechny požadavky a specifikace týkající se vybavení náročných automobilových elektrických částí vozidla v prvovýrobě, ať již jde o BMW 7, AUDI A8, Mercedes Benz S-class, VOLKSWAGEN Phaeton, Rolls Royce, Porsche Cayenne nebo VOLKSWAGEN Touareg. ULTRA dynamic je také doporučován jako vybavení vozidel střední třídy nebo taxi, které mají vyšší elektrické výbavy, kde je vysoká spotřeba elektrické energie a současně požadavek na delší životnost baterie.

Výhody

  • AGM technologie - žádné vypadávání aktivní hmoty v důsledku vázání elektrolytu
  • Extrémní cyklická odolnost - větší výdej energie
  • Vyšší startovací výkon - větší plocha elektrod, není nutno doplňovat elektrolyt
  • Delší životnost - zpomalení stárnutí díky AGM technologii
  • Bezpečnost a stabilita - možnost instalace v jakékoliv pozici, nemožnost úniku elektrolytu zabezpečující v případě dopravní nehody ochranu životního prostředí
  • Absolutně bezúdržbová - nulová spotřeba vody, rekombinace výparů, 15ti měsíční skladování
  • Výjimečná životnost díky technologii AGM
  • Nejlepší kvalita vybavení
  • Nejvyšší výkon pro extrémní spotřebu energie
  • Absolutně bez potřeby údržby, zabezpečená proti výtoku a převrácení

Technické parametry baterií Varta